אודות

מי אנחנו?

קודם כל, כיף שקפצתם לבקר!
נעים להכיר, אנחנו “Webey” (בעברית: וואבי) ואנחנו בונים אתרי פרימיום לעסקים בהתאמה אישית.
או במילים אחרות: הצוות שייקח את העסק שלכם לתצוגה מרשימה שאפילו אתם לא הכרתם. תצוגה כזו, שמבליטה את הצדדים החזקים שבכם ומפיצה אותם להמונים. אנחנו פחות אוהבים לדבר על עצמנו, היינו מעדיפים לתת לעבודות שלנו את כל הפוקוס, אבל אתם יודעים איך זה, אין אתר בלי אודות. ואם הגעתם לכאן מן הסתם אתם סקרנים לגבינו – אז “אנחנו” זה אריאל ועופר (יש עוד אנשים בצוות, אבל הם מעדיפים להישאר מאחורי הקלעים. או שאנחנו אוהבים להיות בפרונט, תלוי את מי שואלים). אחרי שנים שבנינו אתרים, עסקנו בשיווק דיגיטלי ממוקד, יצרנו סרטונים ופרסומות, עיצבנו לוגואים, תכננו הזמנות דיגיטליות, קידמנו אתרים ועוד המון דברים, החלטנו לעבוד לצד עסקים במשימה הכי חשובה שיש להם בעסק – בניית אתרים שייצגו אותם ויכניסו להם בשורה התחתונה יותר כסף.

חשוב לנו לשים את הפוקוס על הייחודיות של כל עסק, כי אנחנו מבינים שכל עסק הוא עולם ומלואו. בעבודה שלנו עם עסקים, אנחנו מתאימים את הקווים העיצוביים של כל עסק לתועלות הייחודיות שהוא מביא איתו ללקוחותיו, ואנחנו שמים את עצמנו בנעליו – כאילו זה העסק שלנו!

ככה אנחנו מאמינים שהעבודה יוצאת על הצד הטוב ביותר. הלקוח מרוצה, ולנו כיף להמשיך לקום כל יום ולעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים בעולם.

בעבודה איתנו תקבלו:

אתר שתפור עליכם

אנחנו מאפיינים את העסק שלכם
ברמה הגבוהה ביותר, לתוצאה המושלמת.

ליווי ברמה אישית

מלווים אתכם לאורך כל הדרך
עד להשגת אתר שמדויק לצרכים שלכם!

לוחות זמנים

מבטיחים עבודה מסודרת, יעילה ואיכותית
תוך 14 ימי עסקים בלבד.

הדרכות תפעול

אצלנו, לא נשארים עם שאלות פתוחות!
לאחר בניית האתר נספק לכם הדרכת תפעול מלאה.