דוגמא לבניית אתר קורסים לחברה – סטודנטיקה

מה הפרויקט?

פרויקט של בניית אתר קורסים לחברה. סטודנטיקה הוא אתר המסייע לסטודנטים ללמוד בצורה קלה ומהירה יותר באמצעות סרטונים, ומעניק לסטודנטים הכוונה לפני, בזמן התואר ואחרי הלימודים. האתר שבנינו להם הינו אתר קורסים.

מה היה המיקוד שלנו בבניית האתר?

בבניית אתר זה נדרשו מאיתנו מאמצים והפגנת יצירתיות בהנגשה ובניית מערכת קורסים ממוקדת – הכל במקום אחד. כל המערכת צריכה להיות ממוקדת לטרום-סטודנטים (כאלה שלפני תחילת שנת הלימודים שלהם וזקוקים לעזרה בבחירת התואר) או לבוגרים (סטודנטים שהם לקראת סיום התואר/אחרי התואר וזקוקים להכוונה למציאת עבודה).

#3d9cc2

#fdb251

#f28900

הקווים העיצוביים שבחרנו בבניית האתר

הקווים העיצוביים שבחרנו באתר מבחינת צבעים הם: כחול טורקיז ולבן – שני צבעים שמשדרים קלילות וחופש, שהם ערכים שאנו רוצים לייצר עבור הסטודנט.
את כל האלמנטים יצרנו בצורה פשוטה, תוך שימוש במינימום אלמנטים כדי לא לייצר עומס חזותי – דבר שלא ישדר את מה שאנחנו רוצים ליצור אצל הסטודנט הממוצע שנכנס לאתר.

איך דאגנו לייחד אותו מכל אתר אחר בתחום?

בזכות המבנה הייחודי שלו, הלקוחות יכולים לשלם ולהגיע ישירות לתוך אתר הקורס. הלקוחות מקבלים גישה לקורס יחד עם מייל שנשלח אליהם, והחשוב מכל – כל מערכת הקורסים נבנתה ללא תוספת תשלום חודשית או שנתית.
גם כאן, כמו בכל הפרויקטים האחרים שלנו דאגנו לפאנל נגיש ונוח כאשר הלקוח רוצה לבצע שינויים בקורסים או להעלות קורסים חדשים.

רוצים גם אתר כזה? נשמח לייעץ ללא עלות:
רוצים גם אתר כזה?
נשמח לייעץ ללא עלות:
לוגו - webey